fbpx
+38 (096) 785-98-69 tourandvisa2016@gmail.com

Як поїхати на роботу в Польщу за 21 день?

Всім привіт! Мене звати Анатолій Маліновський. Я приватний підприємець і допомагаю людям з України, а також Білорусі, Молдови, Казахстану знайти офіційну роботу в Польщі, а також оформити всі необхідні для цього документи.

Я засновник компанії TourAndVisa. Детальніше на нашому сайті TourAndVisa.com. Я разом із своєю дівчиною Соломією розпочав діяльність в цьому напрямку працевлаштування та візової підтримки ще на початку 2016 року.

Наша місія – допомогти якомога більшій кількості людей отримати гідну та високооплачувану роботу за кордоном.

Наразі ми працюємо тільки на території Польщі, проте досить скоро зможемо шукати гідну роботу в Чехії, Німеччині, США, Канаді, Англії та ін. Ми постійно розвиваємось та додаємо нові послуги. Все для того, щоб Ви їхали максимально комфортно та безпечно. Весь перелік послуг TourAndVisa можна переглянути тут.

Зараз ми уже допомогли більше ніж 100 людям. Доречі, відгуки можна переглянути на сторінці Вконктакті або ж переглянути відео відгуки на нашому YouTube каналі.

І так почнемо…

Ви скоріше за все вже давно думаєте поїхати в Польщу на роботу. Скоріше за все ваші друзі, знайомі, сусіди вже їздили в Польщу і заробили достатньо грошей. Ви також хочете, але не знаєте з чого почати?

 

Почнемо з того, що з середини червня 2017 року в Україні має запрацювати безвізовий режим. Проте, тих людей, які планують офіційно працювати в Польщі це мало стосується. Адже для вас правила не помінялись. Як і раніше Вам потрібно буде оформляти робочу візу.

І так, для того. щоб поїхати в Польщу на роботу Вам потрібно мати закордонний паспорт.

Є два види паспортів: звичайний (зліва) та біометричний (справа).

Для Вас по суті немає значення який паспорт оформляти, але звичайний робиться зазвичай скоріше, ніж біометричний. Якщо Ви плануєте в подальшому подорожувати по території Шенген зони чи їздити на закупи в Польщу, тоді оформляйте біометричний паспорт! Якщо Ваша ціль тільки робота в Польщі, то звичайного закордонного паспорта Вам буде достатньо.

Якщо у Вас немає закордонного паспорта, то вам потрібно піти у паспортний стіл за місцем вашої прописки, подати заяву на його виготовлення та оплатити в касу необхідну суму.

Паспорт є, що далі?

Для відкриття візи вам необхідно офіційне запрошення на роботу від польського роботодавця. Якщо ви їдете перший раз, вам необхідно розуміти, що жоден польський роботодавець не видасть запрошення незнайомій чи малознайомій людині.

Є два види запрошень: звичайне піврічне та воєвудське (річне). Детальніше про запрошення. Для першого разу вам достатньо звичайного запрошення, яке дає можливість перебувати в Польщі до 180 днів та з можливістю багаторазового в’їзду.

Наша компанія “TourAndVisa” може Вам допомогти у виготовлені цього запрошення та цілої робочої візи. Щоб замовити, просто зателефонуйте: +380967859869 (замовити дзвінок) або напишіть нам на e-mail: TourAndVisa2016@gmail.com

Коли ми збиремо для Вас всі необхідні документи, Ви підете в посольство і просто подасте їх.

Переважно через 6-7 робочих днів після подачі документів, Ви отримуєте готову робочу візу в свій паспорт. Ймовірність відкриття 99,9%. Якщо Ви подали документи і попали в 0,01% людей, яким не відкрили візу, ми абсолютно безкоштовно зробимо Вам документи на нову візу.

Віза готова, що далі?

Після подачі документів ми маємо час, щоб підібрати вам вакансію на роботу. В нас доступно більше 130 вакансій в більше ніж 30 містах Польщі. Перелік вакансій.

Як ми шукаємо Вам роботу?

  1. Ви переглядаєте нашу базу вакансій. Переглянути;
  2. Виписуєте номер вакансії, які Вам підходять;
  3. Ми заповнюємо з Вами анкету;
  4. Ми відсилаємо Ваші дані роботодавцю;
  5. Чекаємо підтвердження роботодавця.

Отже, вакансію підібрали, візу забрали з посольства, що далі:

Далі, ми зустрічаємо з Вами особисто у Львові. Білети на поїзд до Львова, можна придбати тут.

Ви отримуєте всю необхідну інформацію та їдете в Польщу. Ми розписуємо деталізовану інструкцію як без проблем доїхати до місця призначення. Також ми стараємось збирати всіх людей в невеличкі групи, адже разом веселіше)

Спеціально для наших клієнтів ми маємо подарунок – Польська SIM-картка, яка вже зареєстрована і готова до повноцінного користування.

Якщо ви хочете просто купити зареєстровану SIM-карту, читайте тут.

На місці Вас зустрічає наша людина або роботодавець або людина від роботодавця. Все залежить від дати поїздки.

Ви приїхали у Польщу, що далі?

Проходите медкомісію та оформляєте трудовий договір з роботодавцем. Після оформлення, приступаєте до роботи та отримуєте свою заробітну плату в злотих.

Якщо необхідно, наша компанія може виготовити Вам зарплатну карточку в банку. Детальніше.

ВІТАЮ ВАС! ВИ В ПОЛЬЩІ НА РОБОТІ)

 

Спеціально для наших читачів, ми підготовили супер-пропозицію! Якщо Ви замовити пропозицію і скажете ПРОМОКОД: “21ДЕНЬ” ми подаруємо Вам сертифікат на 10$ знижки!

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН | ЗАКАЗАТИ ДЗВІНОК

Наші контакти:

м. Львів, вул. Куліша, 29

Моб. тел.: (Viber) +38 096 785 98 69 – Анатолій
Моб. тел.: (Viber) +38 063 433 26 09 – Соломія

Email: TourAndVisa2016@gmail.com

P.S. Шукайте нас в соц. мережах:
Vkontakte | Facebook | Instagram | Однокласники | Twitter | Google+ |YouTube |

Tour And Visa – ваша гарантія та надійність в Польщі!